Borykasz się z problemem zmian skórnych, które..
wpływają bezpośrednio na Twój komfort życia? A może na samopoczucie czy samoocenę? Sprawdź w czym może pomóc Ci Twój kosmetolog!


W czasach, gdy gabinety są doskonale wyposażone nie tylko w najwyższej jakości sprzęty, ale przede wszystkim w wysoko wykwalifikowanych kosmetologów - dostęp do usunięcia nieestetycznych zmian jest w zasięgu Twojej ręki. 

Jakie zmiany usuwamy najczęściej?
Najczęściej są to brodawki łojotokowe i włókniaki, ale nie tylko. Po konsultacji z kosmetologiem oceniamy czy dana zmiana jest możliwa do usunięcia za pomocą elektrochirurgii, która polega na elektrokoagulacji zmiany przy użyciu prądu elektrycznego.

Czym są włókniaki/brodawki i dlaczego warto je usuwać?
Włókniaki są łagodnymi zmianami nowotworowymi, które powstają z tkanki łącznej włóknistej. Pomimo faktu, że są to zmiany nowotworowe - nie stanowią one zagrożenia dla naszego zdrowia. Natomiast wielu z nas postanawia usunąć włókniaki głównie ze względów czysto estetycznych.
Z kolei brodawki to łagodne narośla skórne, które można usuwać ze wzglęusytodu na estetykę i komfort życia - często znajdują się w niewygodnych miejsach, które stanowią problem, np. przy zakładaniu ubrań lub bezpośrednio wpływają na nasze samopoczucie jeżeli są usytuowane na naszej twarzy, szyi czy dekolcie. Warunkiem do usunięcia zmiany jest fakt, że nie powoduje ona żadnych problemów i nie wymaga leczenia. 
 
Przeciwwskazania do zabiegu:
ciąża, karmienie piersią, metalowe implanty w ciele w tym rozrusznik serca, ciężkie choroby pzewlekłe, przyjmowanie leków rozrzedzających krew.
 
Jeżeli dana zmiana budzi wątpliwości kosmetologa, wówczas kierujemy Klienta na wizytę do dermatologa w celu badania dermatoskopem.