Pozwól sobie poczuć się pewnie i kobieco nawet bez codziennego malowania rzęs!

Botox i lifting rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywianie naturalnych rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości. Nie ma potrzeby używania zalotki do nadania im kształtu czy też konieczności doklejania sztucznych rzęs. Oszczędza to nasz czas i pieniądze. 

Zabieg działa na rzęsy, które aktualnie mamy na oczach, a to oznacza, że wraz z wzrostem i wypadaniem kolejnych rzęs nasze podkręcone rzęsy będą się naturalnie wymieniać na proste.

 

Jeśli więc Twoje naturalne rzęsy są cieniutkie i proste, albo gdy z różnych powodów nie możesz lub nie chcesz poddawać się zabiegowi przedłużania i pogrubiania rzęs w salonie to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. 

 

Lash botox nawilża i pogrubia rzęsy, zawiera witaminy i minerały które działąją odżywczo i regenerująco na włos. Aktywne składniki preparatu Botox mają cudowne właściwości na włos, odżywiają, odmładzają, wzmacniają rzęsy i stymulują ich wzrost. Botox wypełnia naturalne ubytki rzęs, dzięki czemu wyglądają pięknie i wyraziście. Preparaty są niezwykle bezpieczne i zawierają naturalne składniki.

 

Jakie są efekty zabiegu?

Po zabiegu rzęsy są widocznie podkręcone, nawilżone, miękkie i błyszczące. Dzięki wprowadzeniu pigmentu możemy również wzmocnić ich kolor. Efekt ten utrzymuje się przez cały cykl życia rzęsy – nawet do 8 tygodni. Nie wszystkie rzęsy rosną w tym samym czasie, dlatego najlepszy efekt gęstych, długich rzęs powinien być widoczny przez 4 do 6 tygodni po zabiegu.

Dla kogo?

  • dla osób z prostymi rzęsami
  • dla osob, których naturalne rzęsy rosną w dół
  • dla osob z opadającą powieką, tzw. "smutnym okiem"
  • dla osób ceniących sobie naturalny wygląd,
  • dla kobiet chcących podkręcić oraz pogrubić swoje naturalne rzęsy
  • dla kobiet chcących wyprostować, zdyscyplinować zbyt pokręcone rzęsy zwłaszcza w kącikach zewnętrznych,
  • dla osób z osłabionymi i zniszczonymi rzęsami
  • dla osób, których rzęsom nic nie brakuje lub na przykład chcą zaoszczędzić chwilę rano na tuszowaniu ich.

 

Usuwanie cellulitu Gliwice
Dobra kosmetyczka Gliwice
Dobra kosmetyczka Gliwice