O kwasach słów kilka

Absolutnie niedoceniane i wciąż nie w pełni wykorzystywane – stare, dobre kwasy na twarz mogą zawstydzić naprawdę wiele urodowych hitów. Wystarczy wybrać odpowiedni dla potrzeb swojej skóry, by cieszyć się idealną cerą. Sprawdź w czym mogą pomóc i Tobie.

Kwasy wciąż walczą ze złym PR-em. To wina kwasów źle dobranych, wykonanych przez niewykwalifikowane kosmetyczki i najczęściej preparaty niskiej jakości. Choć eksperci je uwielbiają, kobiety jakoś nie mogą przestać kojarzyć ich z bólem i koszmarnie podrażnioną skórą. Tymczasem kosmetyczne kwasy nowej generacji potrafi ą o wiele więcej, niż tylko złuszczać. Przekonaj się sama. 

Właściwie dobrane zniwelują skutki nadmiernego opalania, wygładzą zmarszczki, wyraźnie rozświetlą albo zwalczą trądzik – i to wszystko za cenę lekkiego mrowienia twarzy. 

Jeżeli Twój problem to..

- widoczne zmarszczki
- blizny potrądzikowe
- zaskórniki 
- przebarwienia
- skóra sucha
- cera bez zdrowego blasku
- trądzik grudkowo-krostkowy
- plamy soczewicowate

i marzysz o zdrowej, pięknej, gładkiej i rozświetlonej cerze - Twój kosmetolog pomoże dobrać Ci idealny dla Ciebie kwas.
Ustalicie razem efekt, który chciałabyś uzyskać, ilość serii i najlepszy dla Ciebie preparat. 
Pamiętaj, że możesz skorzystać z wiedzy naszych kosmetologów i umówić spotkanie przy kawie, gdzie przedstawisz swój problem i oczekiwania.