Świat kosmetyczny oszalał na jego punkcie! Czym tak naprawdę jest Deep phyto peeling, na czym polega i z myślą o kim został przygotowany? Wybaczcie nam, nie będziemy obiektywne - same jesteśmy absolutnie zauroczone efektami tego zabiegu. Uwielbiamy kiedy jest: naturalnie, skutecznie i z nieziemskimi efektami. A ten zabieg dokładnie taki jest. 

Dla kogo będzie idealny?
- dla osób z uporczywym trądzikiem, także dla nastolatków. Zabieg wykonujemy od 13 roku życia,
- dla wszystkich z bliznami po przebytym trądziku,
- dla skóry szorstkiej, szarej i zmęczonej, by nadać jej nowego mlodzieńczego i zdrowego blasku,
- dla skóry dojrzałej z oznakami starzenia się,
- dla osób z ubytkami tkanki łącznej,
- dla skóry zniszczonej promieniami UV,
- dla osób borykających się z rozstępami.

Kilka słów o samym zabiegu:
Deep Phyto Peeling zawdzięcza swoją skuteczność wyjątkowemu połączeniu peelingu ziołowego z mieszanką kwasów salicylowego i glikolowego. W pierwotnej fazie dochodzi do interakcji białek naskórka z cząsteczkami kwasu, tak zwanego efektu "frost", powodując lepsze efekty dermoplastyczne, ale także znacznie głębszą i równomierną penetrację kwasów. Kremowe, naturalne produkty zawierają składniki wspomagające głębokie i szybkie wnikanie w skórę głównego składnika, gąbki słodkowodnej, Spongilli, który rozpuszcza się w skórze i przekazuje jej naturalnie występujące minerały. Ten proces całkowicie eliminuje mechaniczny proces tarcia i jego negatywne konsekwencje.
Zabieg może być stosowany jako intensywna kuracja, seria 3 lub 5 zabiegów, wykonywanych dzień po dniu - lub jako jednorazowy zabieg pielęgnacyjny. 
Peeling doskonale wygładza niedoskonałości skóry i pięknie ją rozjaśnia. Niweluje nawet głębokie zmarszczki, rozstępy i blizny potrądzikowe. 

 

Usuwanie cellulitu Gliwice
Dobra kosmetyczka Gliwice
Prasowanie zmarszczek
Salon urody Gliwice
Prasowanie zmarszczek