Nie będę Was czarować, czekałyśmy na ten zabieg. To coś, co da szczęście wielu z Was i pomoże zapomnieć o kompleksach związanych z cerą. Podobno sukces w życiu nie zależy od tego czy wstajesz wcześnie, ale od tego czy wstajesz w dobrym humorze. Po tym zabiegu nie ma możliwości, żeby było inaczej!

Szara cera, przebarwienia, piegi czy blizny mogą wpędzać w kompleksy - po tym zabiegu możesz o nich zapomnieć. Skutkiem tych niedoskonałości bywa często utrata pewności siebie czy złe samopoczucie, które buduje kolejne bariery w relacjach międzyludzkich. Dzięki BB GLOW SKIN każda z nas może znowu mieć piękną, gładką i rozjaśnioną skórę z efektem glow, a co najpiękniejsze - bez używania kosmetyków.

Na czym polega BB Glow?

BB Glow to zabieg polegający na pigmentacji skóry twarzy. Dzięki temu zabiegowi możemy skutecznie zlikwidować drobne blizny czy przebarwienia, takie jak piegi, ślady po trądziku, przebarwienia posłoneczne czy tak zwane plamy starcze. Po wprowadzeniu specjalnych preparatów, koloryt skóry jest wyrównywany i wszelkie nierówności zostają ukryte. 


Jak przebiega zabieg?

Do pigmentacji skóry stosuje się preparaty przeznaczone do profesjonalnego wybielania oraz wygładzania koloru skóry. Wprowadzenie preparatu odbywa się przy użyciu specjalnego urządzenia zakończonego kartridżem z mikroigłami. 
Efektem zabiegu jest delikatne rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy. Bezpośrednio po BB Glow należy unikać promieni słonecznych przez około dwa tygodnie. Zaleca się, by zabieg wykonywać w serii oraz stosować zabiegi przypominające. Dzięki temu efekt będzie się utrzymywał, a skóra będzie w dalszym ciągu wyglądać świeżo i promiennie. 

Jakie są korzyści z zabiegu?

Przede wszystkim szybkie i bezbolesne pozbycie się towarzyszących nam od lat niedoskonałości, które zazwyczaj tuszowałyśmy korektorem i podkladem. Dzięki BB GLOW jest znacznie łatwiej, możesz uzyskać efekt cery, o którym zawsze marzyłaś. Bardzo ważny jest aspekt estetyczny, bo ma on ogromny wpływ na nasze samopoczucie. W przypadkach dużego niezadowolenia z cery szczególnie warto rozważyć poddanie się BB Glow, które pozwoli bezpiecznie i pewnym krokiem wejść w nowy, piękniejszy etap życia, bez kompleksów, czy przykrych wspomnień, jakie powodowały choćby blizny.